امکانات مظنه برای فروشندگان

در مظنه گرام کسب و کارها می توانند تصویر محصولات و خدمات خود را به همراه توضیحات و قیمت در آلبوم های مجزا شده، طبق دسته بندی برای جست و جوی راحتتر و سریعتر خریدارن ثبت و به نمایش بگذارند.برای مثال صنف مشاور املاک می تواند مورد های فروش و رهن و اجاره را در آلبوم های مجزا تفکیک کند و مشتری مجبور به دیدن تمام پست ها نباشد و همچنین این امکان وجود دارد که فروشندگان از پست های پیج اینساتگرامی که دارند استفاده کنند و پست ها را به مظنه گرام انتقال دهند.


انتقال پست از اینستاگرام به مظنه

در مظنه گرام این امکان وجود دارد که فروشندگان از پست های پیج اینساتگرامی که دارند استفاده کنند و پست ها را به مظنه گرام انتقال دهند.


چت اتوماتیک از نگاه فروشنده:

زمانی که شما یک آگهی را برای فروش ثبت می کنید مجبور هستید ساعت ها به سوالات تکراری در رابطه با محصول پاسخ دهید که برای حل این مشکل باز هم چت اتوماتیک کارساز هست شما زمان ثبت آگهی در مظنه بسپار کافی است چت اتوماتیک را روشن کنید و فقط یک بار به سوالات تخصصی ربات مظنه پاسخ دهید


آنگاه با خیال راحت به کارهای روزمره خود برسید مادامی که مشتری به آگهی شما پاسخ می دهد در صورتی که چت اتوماتیک را روشن کرده باشد ربات شروع به چت با مشتری می کند همزمان فروشنده نوتیفیکیشنی دریافت می کند که ربات در حال چت کردن با خریدار در رابطه با محصولی که شما آگهی کرده اید است و زمانی که خرید نهایی شد به شما آلارم می دهد و شما زمان بازدید یا ارسال محصول را هماهنگ می کنید


سلیقه یابی کاربران و علایق آنها

همه ی ما برای پوششمون یک سلیقه ای داریم، و معمولا موقع خرید ابتدا به فروشگاه هایی سر میزنیم که قبلا از آن ها خرید کرده ایم و یا فکر میکنیم کالاهایی که دارند نزدیک به سلیقه ی ما هستند. به همین خاطر ما در مظنه تلاش کردیم با توجه به سلیقه شما، لباس ها و فروشگاه هایی را به شما معرفی کنیم که محصولاتشان نزدیک به سلیقه ی شماست و انتخاب را برای شما راحت تر میکند. کاربر کافیست یک بار در بخش سلیقه یابی به سوالات آن در مورد نوع استایلی که دوست دارند پاسخ دهند. هوش مظنه با شناسایی نوع سلیقه، کاربر ، لباس هایی را پیشنهاد میدهد که بیشتر به پوشیدن و خرید کردن آن علاقه مندند.


همچنین در سلیقه یابی علاوه بر شناسایی سلیقه کاربر، سایز آن ها هم در نظر گرفته می شود. بسیاری اوقات فروشندگان به دلیل تک سایز شدن محصولاتشان حاضرند آن محصول را با قیمت پایین تری به مشتری عرضه کنند. به همین خاطر ما در مظنه با پیشنهاد این نوع محصولات به کاربران به آن ها کمک میکنیم که بتوانند محصول هم سایزشان را ببینند و یا آن را با قیمت پایین تری خریداری کنند.